همسان گزینی ابرار

همسان گزینی ابرار

همسان گزینی ابرار

به سایت همسان گزینی ابرار خوش آمدید:

قبل از شروع به ثبت نام و معرفی در همسان گزینی ابرار خود لازم است شیوه ‌نامه زیر را بطور دقیق مطالعه نموده و در صورت لزوم ما را از تذکرات خود بهرمند فرمایید.
نسخه آزمایشی حاضر با هدف ارتقای کمی و کیفی بیشتر و نیز ارتباط‌گیری بیشتر با شما مخاطبان گرامی طراحی شده است.
بعد از مطالعه این متن در انتها با اعلام “موارد فوق را می‌پذیرم” ما را در یاری بیشتر امر خیرتان همراهی فرمایید.

مرحله اول: بعد از اعلام موافقت خود وارد درگاه بانکی شده و مبلغ ثبت نام و تشکیل پرونده را در “مرکز تخصصی ازدواج و خانواده ابرار” واریز نمایید.


مرحله دوم: سوالات مربوط به تست سلامت روان را  طبق دستور العمل ارائه شده به صورت رایگان پاسخ دهید.
از فواید این تست آشنایی بیشتر با سطح آمادگی روحی و سلامت خود برای هرتصمیم مهم شما می باشد.

مرحله سوم: در انتهای تست با انتخاب کلمه” تایید می کنم” صحت پاسخ های خود را تایید کنید. در صورتی که نتیجه ارزیابی رضایت بخش بود، وارد فرم معرفی خود بشوید به سوالات ارائه شده پاسخ دهید و بدین ترتیب شناخت خوبی از خود و فرد مورد نظرتان به اطلاع ما رسانده اید.

در صورتی که نتایج ارزیابی تست سلامت پایین بود، پیشنهاد می‌کنیم به بطور همزمان، به بخش نوبت دهی سایت مراجعه نموده نوبت مشاوره رزرو کرده و با یک مشاور متخصص مشورت نمایید.


مرحله چهارم: در انتهای فرم معرفی، یک کد بصورت رندم در اختیار شما قرار می‌گیرد مثلا hg6j که این کد را حتما یادداشت کنید. کد و مشخصات زیر را به شماره پشتیان : ۰۹۹۶۴۴۰۴۷۱۸ ارسال فرمایید.

دقت فرمایید در صورتی که از طرف کسی این فرم را پر کرده اید شماره خود را با قید عنوان “واسطه” و نام خود به شماره پشتیبان ارسال نمایید.


مرحله پنجم: مرحله دعوت به مصاحبه. در این مرحله ابتدا تست شخصیت انجام می گیرد و سپس با متخصص ازدواج گفتگو خواهید داشت.این مرحله بویژه برای افرادی که تا به حال شناخت کافی از خود و خواسته‌های خود ندارند توصیه می شود. اهمیت ضرورت و نتایج این ملاقات شامل موارد زیر است:

مزایای مصاحبه حضوری:

۱. دریافت نتایج اولیه تست شخصیت خود.

۲. آشنایی متقابل شما با متخصص ازدواج و در میان گذاشتن نقطه نظرات خود با متخصص

۳. بحث و گفتگو در رابطه با نقاط قوت و امتیازهای شما و شرایط درخواستی شما در طرف مقابل.

۴. پیشنهاد مدل شخصیت کلی فردی که صلاحیت ازدواج با شما را دارد و انتقال آن به مرحله شناخت عینی.

۵. یافتن فرد مناسب توسط تیم تخصصی ابرار بر اساس نتایج حاصل از گفتگو، اظهار نظرهای شما و تست شخصیت.

مرحله ششم:  بررسی و شناسایی فرد مناسب از بین متقاضیان و هماهنگ کردن و دعوت از دو طرف و احیانا خانواده هر کدام برای معرفی حضوری ملاقات اولیه. (تا یکسال بعد مصاحبه استمرار دارد)

مرحله هفتم : ارجاع به مشاوره پیش از ازدواج، در صورت پسند اولیه، با موضوع شیوه آشنایی و ارتباط گیری تا حصول اطمینان کامل.(امکان دریافت فیلم آموزشی بجای جلسه اول وجود دارد)

مرحله هشتم : تصمیم نهایی در جلسه آخر مشاوره همراه با تطبیق نیمرخ‌های شخصیتی دو طرف / مسائل احتمالی دوران آشنایی/ مسائل مرتبط به خانواده ها (حضور هر دو زوج ضرورت دارد)

امتیاز طی مراحل کامل زیر نظر مشاور:

در صورت مثبت بودن نتایج آشنایی نامزدها از نظر مشاور، امکان ارجاع به مراکز در حال قرار داد جهت استفاده از تخفیف در مراکز زیر وجود دارد:

 دفاتر ازدواج همراه با سفره عقد/ اماکن مقدس مثل حرم‌های شریف مجهز به سالن عقد/ سالن‌های رایگان یا با تخفیف جهت مراسم عروسی/ گل فروشی ها / قنادی ها / عکاسی و فیلم‌برداری و تدوین / چاپ کارت عروسی/ و احتمالا جلب همکاری برخی از شعب بانک‌ها جهت دریافت وام ازدواج.