همسان گزینی ابرار


مرحله -بطور معمول یکساعت قبل از نوبت مصاحبه خود در مرکز همسانگزینی حاضر شده و یک تست تخصصی شخصیت را با راهنمایی روانسنج مرکز انجام می دهید و آماده مصاحبه می شوید.
مرحله هفتم- پشتیبان شما با بررسی موارد موجود در بایگانی فعال مرکز ابتدا به جستجوی فرد مورد درخواست شما اقدام نموده و حداکثر تا سه روز تعداد 3 مورد را بعد از اطلاع به طرف مقابل و جلب رضایت او جهت ملاقات، معرفی خواهد کرد و واسطه ملاقات شما خواهد شد.
مرحله هشتم-ملاقات اولیه با اطلاع خانواده‌ها (بویژه خانواده خانم و برای سنین زیر 30 سال) خواهد بود که لازم است با هماهنگی با مسئول اتاق “دیدار” صورت بگیرد.
مرحله نهم- ارجاع به مشاوره پیش از ازدواج(جلسه آموزش نقشه راه آشنایی) یا ارائه فایل های تصویری “مهندسی ازدواج”
مرحله دهم- جلسه دوم مشاوره پیش از ازدواج در دوران انتهایی جلسات آشنایی هست. موضوع جلسه دوم بررسی مشکلات دوران آشنایی/مشکلات از ناحیه خانواده ها/مقایسه نیمرخ‌های شخصیتی و تایید یا تحذیر مشاور.
امتیاز طی مراحل کامل زیر نظر مشاور:
در صورت مثبت بودن نتایج آشنایی نامزدها از نظر مشاور: به مراکز طرف قرارداد جهت استفاده از تخفیف های مهم معرفی خواهند شد: این مراکز شامل: دفاتر ازدواج همراه با سفره عقد/اماکن مقدس مثل حرم‌های شریف مجهز به سالن عقد/سالن‌های رایگان یا با تخفیف جهت مراسم عروسی/گل فروشی ها/قنادی ها/عکاسی و فیلم‌بردای و تدوین/چاپ کارت عروسی/ و احتمالا جلب همکاری برخی از شعب بانکها جهت دریافت وام ازدواج
به سایت همسان گزینی ابرار خوش آمدید:
قبل شروع به ثبت نام و معرفی خود لازم است شیوه‌نامه زیر را بطور دقیق مطالعه نموده و در صورت لزوم ما را از تذکرات خود بهرمند فرمایید.
نسخه آزمایشی حاضر با هدف ارتقای کمی و کیفی بیشتر و نیز ارتباط‌گیری بیشتر با شما مخاطبان گرامی طراحی شده است.
بعد از مطالعه این متن در انتها با اعلام “موافقم” ما را در یاری بیشتر امر خیرتان همراهی فرمایید.
مرحله اول- بعد از اعلام موافقت خود وارد درگاهی بانکی شده و مبلغ ثبت نام در “مرکز تخصصی ازدواج و خانواده ابرار” را واریز نمایید.
مرحله دوم-وارد ارزیابی سلامت روان شده و با دستور العمل ارائه شده به دقت به سوالات پاسخ دهید:
از فواید انجام این مرحله آشنایی بیشتر با سطح آمادگی روحی و سلامت خود برای هرتصمیم مهم خواهید شد.
مرحله سوم-بعد از دریافت نتایج ارزیابی از سلامت، در صورت رضایت بخش بودن نتایج، وارد بخش پرسشنامه معرفی خود شده و طبق فرم ارائه شده به سوالات ارائه شده پاسخ می دهید تا شناخت خوبی از خود و فرد مورد نظر خودتان برای ازدواج را به ما ارائه کنید. تا این مرحله ما ضمن ارائه یک ارزیابی سلامت اولیه مشخصات و نظریات شما را تا زمان مصاحبه حضوری در محل امنی بایگانی خواهیم کرد.
مرحله سوم- در صورتی که نتایج ارزیابی سلامت خود را خلاف انتظار خود تشخیص دادید پیشنهاد می‌کنیم قبلا ادامه روند ثبت نام به سایت مرکز مشاوره سبل السلام مراجعه نموده و در موضوع لازم یک مشاوره حضوری انجام بدهید. برای این منظور می‌توانید هر کدام از مشاوران با تخصص مورد نظرتان را در بخش نوبت دهی رزرو نمایید. بعد از انجام مشاوره حضوری با صلاحدید مشاور ادامه ثبت نام را انجام دهید و نیاز نیست پرداخت دوباره انجام دهید. در صورتی که نتایج ارزیابی رضایت بخش بوده و یا فعلا صلاح نمی دانید مشاوره دریافت کنید، صحت پاسخ به سوالات پرسشنامه خود را در انتها با انتخاب کلمه” تایید می کنم” تمام کنید.
مرحله چهارم- در انتهای پرسشنامه معرفی خود یک کد بصورت رندم در اختیار شما قرار می‌گیرد مثلا hg6j این کد را همراه با نام و نام خانوادگی واقعی خود و شماره تماس‌فعال خود و شماره های پدر یا مادر خود و در صورتی که از طرف کسی این فرم را پر کرده اید شماره خود را بصورت معرف به شماره پشتیبان یعنی…………. ارسال نمایید. حتما فراموش نکنید پرسشنامه هایی که بدون ارسال مشخصات شناسایی به پشتیبان باشند قابل شناسایی نبوده و ناچار خواهند شد دوباره فرایند ثبت نام را از اول انجام دهند.
مرحله پنجم-بعد از ارسال مشخصات خود به پشتیبان به سایت مرکز مشاوره سبل اسلام مراجعه کرده و یکی از مشاوران تخصصی ازدواج مرتبط با همسانگزینی ابرار(آقا/خانم) را جهت مصاحبه حضوری انتخاب کنید:
مزایای مصاحبه حضوری:
ضمن ارتباط‌گیری امن با یکی از مشاوران متخصص، ضمن تحلیل نتایج ارزیابی شخصیتی خود، شناخت کاملی از خود و انتظارات خود برای انتخاب طرف مناسب و شایسته پیدا نموده و با تمرکز بر نقاط قوت در جهت تقویت نقاط ضعف خود توصیه های کاربردی و عملی دریافت خواهید کرد.
این مرحله بویژه برای افرادی که تا بحال شناختی از خود و خواسته‌های خود ندارند توصیه می شود.
مشاور امین خود را می‌شناسیم و متقابلا مشاور نیز شناخت حضوری کاملی از شما بدست می‌آورد و در واسطه‌گری خود مورد مناسب‌تری را معرفی می کند.
تست شخصیت شما در محل امنی بایگانی شده و بعد از شناسایی و معرفی مورد مناسب، در صورت تمایل خود در امر مشاوره پیش از ازدواج، در جهت کفویت سنجی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و نیاز به انجام تست مجدد و هزینه اضافی نخواهید شد.
توصیه می شود قبل از شروع فرایند آشنایی با نامزد خود، حتما مصاحبه تخصصی و انجام تست شخصیت را به عنوان ارکان نقشه راه آشنایی انجام دهید.
بدین منظور وارد بخش نوبت دهی در سایت مرکز مشاوره سبل السلام شده و یکی از مشاوران همکار در همسانگزینی را انتخاب می کنید و روز و ساعت خالی مشاور را رزرو می کنید.
مرحله ششم-در بخش نوبت دهی امکان مصاحبه به دو صورت فردی/گروهی وجود دارد که با توجه به مزایای هر کدام از دو روش می توانید روش مناسب خود را انتخاب کنید. که بعد پرداخت هزینه مصاحبه بعلاوه هزینه تست امکان رزرو نوبت وجود خواهد داشت:
مزایای مصاحبه بصورت فردی:
اختصاصی بودن مصاحبه
همدلی بیشتر با مشاور متخصص
امکان طرح مشکلات شخصی بیشتر با مشاور
مزایای مصاحبه تخصصی بصورت گروهی:
کمتر بودن هزینه مصاحبه
شناخت عملی از خود در قالب یک فعالیت گروهی
صرف زمان بیشتر و مقایسه خود با افراد گروه جهت شناخت بیشتر از خود
استفاده از تجارب افراد حاضر در گروه و مقایسه میزان آمادگی خود با دیگران در فضای امن
توصیه ما استفاده بیشتر از مصاحبه گروهی می باشد.